Переможці 2012

A1 переможець 113 Ла-5ФН Катерина Горбатюк

A3 1 311 Сейбр Міхал Лясковскі
A3 2 217 J2M3 Рейден Дмитро Заяц
A3 3 115 Ф4У-5 Корсар Катерина Горбатюк

A4 переможець 333 Канберра Б2 Даниїл Душейко

A5 1 215 СД.КФЗ 10/4 з Флак30 Дмитро Заяц
A5 2 249 Sd.Kfz. 222 Якуб Перикаша
A5 3 251 САМ-6 Якуб Перикаша

A6 1 214 Т90 Дмитро Заяц
A6 2 128 Тигр Георгій Репин
A6 3 281 ІС-3 Віктор Єрмолаєв

A8 1 107 Дрезина Мухамед Аль Халлак
A8 2 325 Британський десантник Андрій Гужва
A8 3 334 ПАК 97/38АТ Даниїл Душейко

A9 1 1 ПЛ-43 Назар Третяк
A9 2 213 пр.865 Піранья Дмитро Заяц
A9 3 313 TIE – винищувач Міхал Лясковскі

Спец/приз 250 Місь Плюшовий Якуб Перикаша

B1 переможець 42 А1 Скайрейдер Н Євген Маєвський

B3 переможець 57 Ю-88А4 Володимир Шульгач

B4 переможець 344 Юнкерс G38 Володимир Алферов

B5б переможець 271 ІСУ-152 Олексій Кутузов

B5k переможець 256 ДУКВ Кароль Ліс

B6 переможець 226 М2 А3 ОДС Лук`яненко Олександр

B7 переможець 345 Тевтонський рицар Юліан Зелінський

B8 переможець 5 Штурм Андрій Кравчук

B9 переможець 44 ПЛ тип 2Д Євген Маєвський

Спец/приз Володимир Алферов
Спец/приз 28 П-51б Юлія Іванова
Спец/приз 66 Челленджер 2 Дмитро Долінко

C1 переможець 392 МІГ-19С Віктор Гурський

C2 1 280 J7W1 Шинден Євген Євтушенко
C2 2 286 Спітфайр Мк 9 В`ячеслав Демченко
C2 3 203 БФ-109ф4 Олександр Сухоруков

C3 переможець 202 UH1N Гліб Огранович

C4 переможець 184 Алует Дмитро Булатов

D1 переможець 317 Mоран G Пійотр Лясковскі

D3 1 279 ЯК-7А Євген Євтушенко
D3 2 162 Фокке-Вульф 190А5 Віктор Ковальчук
D3 3 74 Ла-5ФН Володимир Левкович

D4 1 276 Арадо 234Б2Н Євген Євтушенко
D4 2 6 Ме-109ф2 Сергій Красовський
D4 3 75 Ла-5 Володимир Левкович

D5 1 289 Миг-19с Альфред Матусевич
D5 2 167 Скайрайдер Віктор Миргород
D5 3 200 Рафаль Гліб Огранович

D7 1 27 НН-60Н СіХок Вадим Антонюк
D7 2 201 Н1 Кобра Гліб Огранович
D7 3 389 Оспрей В-22 Дмитро Булатов

E1 переможець 85 Ілля Муромець Артем Ладинський

E3 1 273 П-47Н2 Тандерболт Сергій Дудко
E3 2 24 Ла-7 Вадим Антонюк
E3 3 168 Арадо 234 Віктор Миргород

E4 переможець 14 П-38 Лайтнінг Дж Валерій Коваль

E5 1 92 СУ-24М Генадій Садовий
E5 2 19 Су-25 Вадим Антонюк
E5 3 169 Скайрайдер Віктор Миргород

E8 1 372 Ка-8 Руслан Скляров
E8 2 93 МІ-26 Павло Садовий
E8 3 26 Мерлін АВ101 Вадим Антонюк

E9 переможець 275 МЕ-262 Євген Євтушенко

Спец/приз «МикроМир» 120 Альбатрос Д3 Оефаг Максим Горбатюк

F1k 1 371 Ба-64б Руслан Скляров
F1k 2 54 Sd.Kfz. 222 Михайло Русинюк
F1k 3 88 Sd.Kfz. 223 Олег Ладинський

F1б2св 1 86 Пантера Олег Ладинський
F1б2св 2 413 Kingtiger Ігор Гіна
F1б2св 3 21 Т-34-85 Вадим Антонюк

F1бс 1 229 М1А1 Абрамс Михайло Ляшук
F1бс 2 414 STRV-103 Ігор Гіна
F1бс 3 295 Мостовий танк “Бібер” Збігнєв Імєлінскі

F2 1 304 Мерседес СДКФЗ 384 Роберт Данільчук
F2 2 204 Кромвель Олексій Ковтун
F2 3 209 Франція 1944 Олексій Ковтун

Спец/приз колекція саморобної артилерії Олег Алфьоров

H1a 1 269 17 Kanone18 Пійотр Перикаша
H1a 2 139 ПАК-44 Валерій Алабовський
H1a 3 259 ПАК 44 12,8 крупп Пійотр Перикаша

H1k 1 303 Staghound Мк1 Роберт Данільчук
H1k 2 257 Швімваген+флак30 Пійотр Перикаша
H1k 3 306 Вілліс САС Роберт Данільчук

H1б 1 124 Пантера Д Андрій Дегтярьов
H1б 2 381 Штуг 3g ранній Олександр Кутовенко
H1б 3 126 М10 Ахілес Андрій Дегтярьов

H2k 1 375 Броньовик 234/1 Юрій Цимбалюк
H2k 2 190 Мерседес Л4500А Євген Булатов
H2k 3 102 Мінний трал Володимир Слюсарев

H2б 1 80 Тигр Артем Ладинський
H2б 2 296 Т26 Супер Першинг Збігнєв Імєлінскі
H2б 3 20 Т-34-85 Вадим Антонюк

H3 1 147 МРАП Ошкош Євгеній Капука
H3 2 35 М48А3 Андрій Кікавський
H3 3 299 Т-90 Збігнєв Імєлінскі

H4 7 Т-55 Сергій Красовський

H5 1 141 Баффало Євгеній Капука
H5 2 260 ПАК 43 Пійотр Перикаша
H5 3 320 Штуг 4 Ігор Дацишин

I1 переможець 305 М4А3 Шерман Роберт Данільчук

I2 переможець 302 М4А Шерман Збігнєв Імєлінскі

J1 переможець 157 Субару Імпреза ВРС Констянтин Афанасьєв

J2 переможець 386 Москвич 407 Сергій Греков

К1 переможець 265 Хорьх+Флак38 Кароль Ліс

K2 1 242 Тамплієр Юліан Зелінський
K2 2 268 Tanker Afrika Corps Пійотр Перикаша
K2 3 245 Тевтонський рицар Юліан Зелінський

K3 переможець 309 Тамплієр Богдан Дзюбек

K4 2 263 Вілліс Пійотр Перикаша
K4 3 237 Африканський корпус Юліан Зелінський
K4 1 284 Червень 41 1 Ігор Єрмолаєв

Спеціальна відзнака за кращу колекцію фігур і віньєток Руслан Слюсаренко

U1 переможець 246 Санта Марія Юліан Зелінський

U4 1 397 USS Farenholt Максим Шлюєв
U4 2 96 Монітор Володимир Слюсарев
U4 3 178 Десантний корабель Віктор Миргород

U5 переможець 180 У1 Віктор Миргород

V1 1 401 Sherman Firefly Павло Кохно
V1 2 293 ЧС2-777 Євген Кістанов
V1 3 379 Сопвіч Ф1 Кемел Микола Бовкіт

V3 1 398 USS Oakland Роман Дерев’янко
V3 2 395 SBD Тип.101 Євгеній Омський
V3 3 400 Бронекатери 1124 Олександр Слипченко

W1 1 406 Ork Battlewagon Роман Мостовий
W1 2 394 Дредноут Мк4 Олександр Газдайка
W1 3 236 Lunadiver Stingray “Нафаня” Володимир Тверезий

W2 1 100 Бойовий Туалет Володимир Слюсарев
W2 2 364 Трактор “Запорожець” Олег Алфьоров
W2 3 95 Шеріф Володимир Слюсарев

W3 переможець 318 La Rochne Пійотр Лясковскі

This entry was posted in Uncategorised by admin. Bookmark the permalink.