Переможці 2015

Юніори

В5 Студебекер Безвиненко Богдан
А8 Діорама “Київська операція” Вареник Назар
В6 ТОЗ-1а Заяц Дмитро
В3 По-2 Кондратюк Дмитро
А6 Вомаг Красовська Анастасія
А5 Е80УД Мазурок Богдан
В1 Р-51 Нагорний Владислав
В3 Су-27 Старицький Назар
А9 Середньовічна шлюпка Тімоніна Дарія
В6 Д30 Третяк Назар
А1 Як-7А Шафрай Олексій

Дорослі

C1 CORSAIR F4U-1 Руслан Слюсаренко
D13 Sikorsky CH-53E Бєлік Ігор
D5 Fw 190A-8/R2 Гойна Максим
D6 A6M5 Zero Бєлов Олексій
D9 A-1J Skyraider
D11 A-37A Dragonfly
Михайло Русинюк
E1 Hansa-Brandenburg W.29 Ладинський Артем
E11 Ан-72П Садовий Геннадій
E13 Mi-24В Фуад Пашаєв
E16 (військові) Бе-12ПС Маєвський Євгеній
E16 (цивільні) CRJ-200 Дуленко Сергій
E2 Bristol F.2B Принца Уельського Тітарєв Валерій
E5 Douglas SBD-5 Dauntless Сергій Фляшко
E7 Blohm & Voss BV 138
E12 English Electric Lightning
E15 Mirsky II
Кошовий Василь
E9 X-15A-2 Карпенко Богдан
F1 Challenger II Ляшук Михайло
F1 колекція бтт 1/72 Близнюк Сергій
F2 Scud B (Shahab-1) Постний Леонід
H1 (після 1950) Merkava MK.IV LIC Хомченко Петро
H1 ИСУ-152 Григор’єв Володимир
H2 М2А2 Bradley Цимбалюк Юрій
H3 (до 1950) Dodge WC-51 Боднарчук Ярослав
H3 (після 1950) Ford M151A2
H1 (до 1950) Т-34/76 nod. 1942
Прокопець Олег
H4 GAZ 69 M Vladimir Judin
H8 Діорама Щетiнiн Валерiй
J1 Nissan Fairlady Z (z32) Зливка Сергій
J2 Bugatti 57G “Le mans 1937 winner” Литвиненко Володимир
J3 Мерседес Трак з півприцепом Шапошніков Сергій
J5 БМВ 327 Самарський Михайло
K1 Український витязь
K2 лицар-госпітальер
Зелінський Юліан
K4 Діорама Булатов Дмитро
U1 Privateer Schooner Роман Жук
U4 крейсер IJN “Yahagi” Тімонін Євген
U5 “Das Boot” U-96 Заборовський Віталій
V2 MRAP COUGAR Копотієнко Іван
V2 Mack Superliner Truck Беднарчук Андрій
V2 авто Opel Blitz Linas Vanagickas
V2 БТТ Sd.Kfz 184 Ferdinand
Pak 40
Sd.Kfz. 234/1
Онищук Дмитро
V2 Ікарус 250.59 Ніколайчук Олексій
W2 Ork Trukk Роман Мостовий
W3 Millennium Falcon
C1 Су-12 RK
Олександр Ворона (молодший)
WOPT ARL 44
Немецкая зенитная позиция
Сотніков Дмитро
WOPT VK 72.01
Sturmgeschütz III Ausf. F
Бас Мар’ян
Архітектура Замок Жлебі Жиров Дмитро
Архітектура Мечеть Кул-Шариф Дрибник Альберт
Архітектура Парафіяльний костел 1908р м.Тернопіл Кріса Володимир

Заохочувальні призи

Діорама Перекур Солодухін Євгеній
Alfa Romeo GTV Михайло Самарський
German Flak 36 88 mm Огранович Глеб
Panzerfähre Prototype Nr.1& Nr.2 с понтоном Бугай Олександр
Sd.Kfz186 Jagtiger Porshe Дацишин Ігор
АЕК Горбенко Сергій
Boeing 787-500 Шевляков Едуард
Руссобалт пожарный Цись Володимир
Virgin Atlantic Global Flyer та Heinkel He-177 A-5 Auktumas Noreika
This entry was posted in Uncategorised by admin. Bookmark the permalink.