Визначення понять

Літаки і гелікоптери в масштабах 1/32, 1/35, 1/48, 1/72, 1/100 і менші.
До цієї категорії відносяться будь-які літаючі апарати, що були виготовлені чи запроектовані для польотів. Дозволяється розміщати в цій категорії техніку яка існувала тільки в проектах чи могла би, на думку автора, бути запроектованою . Єдиною умовою є відповідність масштабу.
Літаки “Готовий до польоту”.
Модель являє собою літак готовий до зльоту/після посадки. Всі необхідні кришки і люки повинні бути закриті. Ліхтар кабіни чи необхідні деталі (гальмівні щитки чи парашути) можуть бути відкриті/випущені. Поверхні управління (кермо напрямку, елерони) можуть бути відхилені. Фотографії прототипу вітаються. Афтермаркет і доповнення дозволені.
Літаки “Розкапотовані”
Будь-які кришки, люки та ліхтар кабіни можуть бути відкриті для демонстрації моторів, кабін чи салону.Фотографії прототипу вітаються. Афтермаркет і доповнення дозволені.
Техніка в масштабах 1/35, 1/48, 1/72 і менші.
До цієї категорії відноситься будь-яка техніка — колісна, гусенична чи плаваюча, яка безпосередньо використовувалась в бойових діях чи народному господарстві під час війни чи збройних конфліктів. Дозволяється розміщати в цій категорії техніку яка існувала тільки в проектах чи могла би, на думку автора, бути запроектованою . Єдиною умовою є відповідність масштабу.
Техніка “Готова до бою”.
Модель являє собою техніку готову до бою чи руху. Можуть бути відкриті люки екіпажу чи відхилені необхідні кришки. Фотографії прототипу вітаються. Афтермаркет і доповнення дозволені.
Техніка “Розкапотована”
Будь-які двері, кришки і люки можуть бути відкриті для демонстрації моторного чи бойового відділення.Фотографії прототипу вітаються.  Афтермаркет і доповнення дозволені.
11229914_532498690224551_4999674036700677555_o1379

Типовий приклад моделі “Розкапотована”.

Автомобілі в масштабах 1/24, 1/25,  мотоцикли 1/6, 1/12.
До цієї категорії відноситься цивільна колісна чи гусенична техніка. Дозволяється розміщати в цій категорії техніку яка існувала тільки в проектах чи могла би, на думку автора, бути запроектованою, єдиною умовою є відповідність масштабу. Фотографії прототипу вітаються.  Афтермаркет і доповнення дозволені.
This entry was posted in Uncategorised by admin. Bookmark the permalink.