Переможці 2016

Діти та Юніори

A1 Як-1 Антонов Данило
A3 Kawasaki Ki61-I Спасюк Владислав
A4 C-47 Бортник Максим
A5 легкий танк Т-26 Ковтонюк Роман
A6 T-645B Семеренко Роман
A8 діорами “Арденський ліс” Ковтонюк Роман
A8 фігури Жінки на війні Михайленко Назар
A9 пластик САУ “Бугай” Вареник Богдан
B1 Bf-109 E-4/7 Trop Калашніков Макс
B2 Focke-Wulf FW190 Гудзь Ярослав
B3 P-47D Tanderboit Кондратюк Дмитро
B5 гусенична бтт Valentine Mk VI Неборак Микола
B5 колісна бтт EBR-10 Старицькій Назар
B6 Vomag Omnibys 60R770 Безвиненко Богдан
B7 БТР-60 Безвиненко Богдан
B8 діорами Hinterhalt Калашніков Макс
B8 фігури Бургунський лицар Прохватилов Артем
B9 SSN-664 Нагорний Владислав
V1 Lublin R XIII D Сушко Руслан
V2 Pz. Rpfw V Aufs.D “Пантера” Сушко Руслан
V3 Talkville,156 Космінчук Каріна

Дорослі

C1 A6M5 Zero Гойна Максим
C2 Dornier DO 335 B-2 Руслан Слюсаренко
D11 МіГ-31БМ Матусевич Альфред
D5 P-47D Мережко Максим
D6 Supermarine Spitfire IX Бєлов Олексій
D7 Kawasaki Ki45-Kai Коваль Валерій
D9 МиГ-21СМТ Русинюк Михайло
E11 Ан-32П Садовий Павло
E13 Ми-26 Edgaras Jurkonis
E14 Mi-24D Hind Krzysztof Bytniewski
E15 Fiseler Storch D-1 Торопчин Дмитро
E16 УТ-1 ГАЗ-11 конверсія Кукшин Ігор
E6 Hawker Typhoon Mk.IB Fuad Pashayev
E7 Бе-6 Стельмах Дмитро
E9 Saab J 35J Draken Edgaras Jurkonis
F1 серія моделей Tiger II AUSF. B – HENSCHELTURM Valickas Remigijus
F2 OPEL BLITZ OMNIBUS PROPAGANDA VECHICLE Jacek Miśkiewicz
F3 E-55 Feuerlillie Auktumas Noreika
H1 БМП-1 Зелінський Юліан
H1 СУ-150 (трофейний Hummel) Листопад Олександр
H2 Abrams M1A2 SEP TUSK II Солодухін Євген
H4 BZ ZIS-5V Fuad Pashayev
H5 Sd.Kfz. 251/22 “Pakwagen” Ладинський Артем
H7 D-20 152 mm towed Gun-Howitzer Бугай Олександр
H8 Нормандія-1944 Арестов Антон
H9 German torpedo speedboat Schertel-Sachsenberg projekt Marius Krisikaitis
I1 Bedford MWD Light Truck Алабовський Валерій
J1 Rover Mini Cooper 1.3 Самарський Михайло
J2 Ferrari 250GT California SWB Spyder “Le Mans 1960” Литвиненко Володимир
J3 DAF -XF з напівпричепом Шапошніков Сергій
J4 Yamaha YZR500 1980 Литвиненко Володимир
J5 Виньетка “НАШ ВЫБОР ВЕЛОСИПЕД” Цись Володимир
K1 Лицар тевтонського ордену Зелінський Юліан
K2 Галицький воїн Зелінський Юліан
K3 Саладін Руслан Слюсаренко
K4 Разрушеное здание Бєлік Ігор
U1 бермудський шлюп Фещенко Андрій
U3 Варяг Козинець Максим
U4 U-505 Явдошенко Олег
V1 Hawker Hurricane Mk.IIb “Харитон” Ворона Олександр старший
V2 WOPT Mark I Бас Мар’ян
V2 колісна техніка MACK R700 “RUBBER DUCK” Беднарчук Андрій
V2 наземна техніка T-64B Куньковський Ігор
V3 замок Březnice Єрмаков Ігор
V4 Zer0’s Sword Сотніков Дмитро
V5 MillenniumFalcon Ворона Олександр молодший
W2 Grottank Ворона Олександр старший
Відзнака судівської колегії РЗСО БМ-13-16 Розенцвайг Олег
Заохочувальний приз Жюрі Honda CB750F Гербич Євген
Заохочувальний приз Жюрі Repsol Honda RC213V `14 Гуляєв Євген
Колекція American Dreams Нікішин Анатолій
Колекція паперових моделей Сотніков Дмитро
Найкраща паперова модель Паровоз Od2-17+вагон Cid Яновский Андрій

Comments

comments

This entry was posted in Uncategorised by admin. Bookmark the permalink.